końcówka Halfmoon 4mm do wkrętów z gniazdem TORX PLUS, rozmiar 6 IP/44mm, Wera [05344900001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05344900001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1427 pkt. |
Elastyczna końcówka Torx Plus do śrub, rozmiar 6 IP, firmy WERA [05344900001], mocowanie Halfmoon 4mm o długości całkowitej 44 mm.
Końcówka Wera serii 867/9 C IP TORX PLUS®, Halfmoon do wkrętaków i wkrętarek z gniazdem przystosowanym do tych końcówek .
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka serii 867/9 C IP TORX PLUS®, Halfmoon, rozmiar 6 IP/44mm firmy WERA [05344900001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Torx Plus do wkrętów z gniazdem 6 IP,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 867/9 C IP TORX PLUS®, Halfmoon do wkrętaków z gniazdem przystosowanym do tych końcówek,
- końcówka posiada mocowanie Halfmoon 4mm.
parametry końcówki Torx Plus firmy Wera [05344900001]:
- typ grota: Torx PLUS,
- rozmiar: 6 IP,
- długość całkowita: 44 mm,
- mocowanie: Halfmoon 4mm,
- średnica części roboczej: 2,25 mm,
- długość części roboczej: 20 mm.
| długość całkowita: | 44 mm |
| typ mocowania : | Halfmoon 4mm |
| EAN: | 4013288113498 |
| typ grotu: | Torx Plus |
| rozmiar grota: | 6IP |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.003 kg |
| długość opakowania: | 4.4 cm |
| szerokość opakowania: | 0.4 cm |
| wysokość opakowania: | 0.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
