końcówka 7/16'' do śrub z gniazdem TORX, rozmiar T55, KOKEN [183T-75 T55]
-
Producent:
-
Kod producenta:183T-75 T55
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 324 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 7/16'' 11.2mm firmy Koken o symbolu [183T-75 T55] do śrub o łbie z gniazdem TORX, rozmiar T55.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 7/16" lub bezpośrednio z wiertarko-wkrętarką.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 7/16'' może współpracować z adapterami: NV13134 (na kwadrat 3/8''), 13134 (na kwadrat 3/8''), NV14134 (na kwadrat 1/2''), 14134 (na kwadrat 1/2''), oraz 16134 (na kwadrat 3/4'').
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 7/16'' do śrub o łbie z gniazdem TORX, rozmiar T55, Koken [183T-75 T55]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 7/16" lub bezpośrednio z wiertarko-wkrętarką,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem TORX, rozmiar T55.
- końcówki wykonane zgodnie z normą DIN3126 E11.2
parametry techniczne końcówki [183T-75 T55]:
- typ końcówki: TORX,
- rozmiar końcówki: T55,
- długość całkowita [L]: 75 mm,
- waga: 57 g.
| długość całkowita: | 75 mm |
| waga: | 57 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 7/16'', 11.2mm |
| EAN: | 4991644311163 |
| rozmiar grota: | TX55 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Torx |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.057 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
