końcówka 5/16" do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ2/32mm, Wera [05058010001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05058010001
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 153 pkt. |
Elastyczna końcówka PZ do śrub z gniazdem krzyżowym Pozidriv, rozmiar PZ2, firmy WERA [05058010001], mocowanie sześciokąt 5/16" o długości całkowitej 32 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Pozidriv, serii 855/2 Z, rozmiar PZ2 firmy WERA [05058010001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Pozidriv 5/16" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ2,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 855/2 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 5/16", wykonana wg normy DIN ISO 1173-D 8.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [05058010001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ2,
- długość całkowita: 32 mm,
| długość całkowita: | 32 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288014870 |
| rozmiar grota: | PZ2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.010 kg |
| długość opakowania: | 3.2 cm |
| szerokość opakowania: | 0.9 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
