końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar TX25/89mm, Wera [05060189001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05060189001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 302 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX25, firmy WERA [05060189001], mocowanie sześciokąt 1/4". Długość całkowita 89mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Torx, serii 867/4 Z, rozmiar TX25 firmy WERA [05060189001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Torx 1/4" do wkrętów z gniazdem TX25,
- końcówka o długości 89mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 867/4 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki Torx firmy Wera [05060189001]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar: TX25,
- długość całkowita: 89 mm,
- waga: 18 g.
| długość całkowita: | 89 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288030627 |
| rozmiar grota: | TX25 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.019 kg |
| długość opakowania: | 8.9 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
