końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar TX20/50mm, Wera [05060134001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05060134001
Stan magazynowy: 5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 169 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX20, firmy WERA [05060134001], mocowanie sześciokąt 1/4". Długość całkowita 50 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Torx, serii 867/4 Z, rozmiar TX20 firmy WERA [05060134001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Torx 1/4" do wkrętów z gniazdem TX20,
- końcówka o długości 50mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 867/4 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki Torx firmy Wera [05060134001]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar: TX20,
- długość całkowita: 50 mm,
- waga: 10 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288030580 |
| rozmiar grota: | TX20 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.008 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
