końcówka 1/4" TorxPlus IPR do wkrętów z otworem i trzpieniem zabezpieczającym, rozmiar 9 IPR/25mm, Wera [05134698001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05134698001
Stan magazynowy: 7
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 176 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem zabezpieczonym otworem z trzpieniem TORXPlus IPR, rozmiar 9 IPR, firmy WERA [05134698001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 25 mm.
Otwór z trzpieniem zabezpieczającym wkręt - TORXPlus® IPR zapobiega odkręceniu wkrętu przez osoby nieuprawnione.
Końcówka przeznaczona do wkrętów z gniazdem TORXPlus IPR i TORXPlus.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka 1/4" TORXPlus IPR do wkrętów z otworem i trzpieniem zabezpieczającym, rozmiar 9 IPR/25mm, Wera [05134698001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka TORXPlus IPR 1/4" z otworem i trzpieniem zabezpieczającym, rozmiar 9 IPR,
- otwór grotu i trzpień zabezpieczający wkrętów systemu TORXPlus® IPR zapobiegają odkręceniu wkrętu przez osoby nieuprawnione,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 867/1 IPR do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki TORXPlus IPR firmy Wera [05134698001]:
- typ grota: TorxPlus IPR,
- rozmiar: 9 IPR,
- długość całkowita: 25 mm,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288037817 |
| rozmiar grota: | 9 IPR |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.013 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
