końcówka 1/4" TorxPlus IPR do wkrętów z otworem i trzpieniem zabezpieczającym, rozmiar 40 IPR/35mm, Wera [05134706001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05134706001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 176 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem zabezpieczonym otworem z trzpieniem TORXPlus IPR, rozmiar 40 IPR, firmy WERA [05134706001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 35 mm.
Otwór z trzpieniem zabezpieczającym wkręt - TORXPlus® IPR zapobiega odkręceniu wkrętu przez osoby nieuprawnione.
Końcówka przeznaczona do wkrętów z gniazdem TORXPlus IPR i TORXPlus.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka 1/4" TORXPlus IPR do wkrętów z otworem i trzpieniem zabezpieczającym, rozmiar 40 IPR/35mm, Wera [05134706001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka TORXPlus IPR 1/4" z otworem i trzpieniem zabezpieczającym, rozmiar 40 IPR,
- otwór grotu i trzpień zabezpieczający wkrętów systemu TORXPlus® IPR zapobiegają odkręceniu wkrętu przez osoby nieuprawnione,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 867/1 IPR do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki TorxPlus IPR firmy Wera [05134706001]:
- typ grota: TORXPlus IPR,
- rozmiar: 40 IPR,
- długość całkowita: 35 mm,
| długość całkowita: | 35 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288034854 |
| rozmiar grota: | 40 IPR |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.011 kg |
| długość opakowania: | 3.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.8 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
