końcówka 1/4" TORSION do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ3/50mm, WERA [05060065001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05060065001
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 118 pkt. |
Profesjonalna końcówka 1/4" TORSION do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ3, WERA [05060065001] długość całkowita 50 mm.
Końcówka TORSION jest extra twarda i posiada strefę skrętną dzięki czemu znacząco wydłuża się jej żywotność.
Bardzo wytrzymała do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "miękkiego", jej wysoka jakość zapewnia pewna pracę i zapobiega uszkadzaniu łbów wkręcanych śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka TORISON do śrub z gniazdem Pozidriv, serii 855/4 TH, PZ3/50 firmy WERA [05060065001]:
- końcówka TORSION Pozidriv 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ3,
- znakomicie sprawdzi się zarówno z grzechotką ręczną, wkrętakiem jak i z wiertarko-wkrętarką,
- system TORISON opiera się na połączeniu dwóch elementów pochłaniających energię skrętną: grota i uchwytu; oba te elementy posiadają strefę skrętną która pochłania szczytowe obciążenia działające na końcówkę grotu,
- dwustopniowy system TORSION wydłuża żywotność narzędzia dzięki czemu wydajność montażu wzrasta,
- końcówka przeznaczona jest do montażu MIĘKKIEGO np.: w drewnie, tworzywie;
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [05060065001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ3,
- długość całkowita: 50 mm,
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288015082 |
| rozmiar grota: | PZ3 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.011 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
