końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar T15/25mm, Makita [P-06339] opakowanie 10 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:P-06339
Stan magazynowy: 16
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 486 pkt. |
Końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar T15, Makita [P-06339] opakowanie 10szt, o długości całkowitej 25 mm.
Może być stosowana zarówno z narzędziami ręcznymi, jak i wiertarko-wkrętarkami bez udaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar T15/25mm, Makita [P-06339] opakowanie 10szt.
- końcówka z mocowaniem na sześciokąt 1/4" do wkrętów z gniazdem typu Torx,
PARAMETRY TECHNICZNE KOŃCÓWKI TORX MAKITA [P-06339]
- typ grotu: Torx,
- rozmiar: T15,
- długość całkowita: 25 mm,
- ilość w opakowaniu: 10 szt,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | pudełko plastikowe |
| EAN: | 088381947022 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX15 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.06 kg |
| długość opakowania: | 9 cm |
| szerokość opakowania: | 4.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
