końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ2/50mm, Wera [05056820001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056820001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 106 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem krzyżowym Pozidriv, rozmiar PZ2, firmy WERA [05056820001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 50 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Pozidriv, serii 855/4 Z, rozmiar PZ2/50mm firmy WERA [05056820001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Pozidriv 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ2,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 855/4 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymała końcówka Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [05056812001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ2,
- długość całkowita: 50 mm,
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288014559 |
| rozmiar grota: | PZ2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.012 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
