końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar TX9/70mm, Wera [05319835001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05319835001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 231 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX9, firmy WERA [05319835001], mocowanie sześciokąt 1/4". Długość całkowita 70 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Torx, serii 867/4 Z, rozmiar TX9 firmy WERA [05319835001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Torx 1/4" do wkrętów z gniazdem TX9,
- końcówka o długości 70mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 867/4 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki Torx firmy Wera [05319835001]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar: TX9,
- długość całkowita: 70 mm,
- waga: 15 g.
| długość całkowita: | 70 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288128430 |
| rozmiar grota: | TX9 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.007 kg |
| długość opakowania: | 7 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
