końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar TX8/89mm, Wera [05060185001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05060185001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 288 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX8, firmy WERA [05060185001], mocowanie sześciokąt 1/4". Długość całkowita 89mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Torx, serii 867/4 Z, rozmiar TX8 firmy WERA [05060185001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Torx 1/4" do wkrętów z gniazdem TX8,
- końcówka o długości 89mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 867/4 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki Torx firmy Wera [05060185001]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar: TX8,
- długość całkowita: 89 mm,
- waga: 18 g.
| długość całkowita: | 89 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288030511 |
| rozmiar grota: | TX8 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.009 kg |
| długość opakowania: | 8.9 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
