końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ1/70mm, Wera [05060027001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05060027001
Stan magazynowy: 7
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 174 pkt. |
Elastyczna końcówka Pozidriv do śrub z gniazdem krzyżowym Pozidriv, rozmiar PZ1, firmy WERA [05060027001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 70 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Pozidriv, serii 855/4 Z, rozmiar PZ1/70mm firmy WERA [05060027001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Pozidriv 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ1,
- końcówka o długości 70mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 855/4 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [05060027001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ1,
- długość całkowita: 70 mm,
| długość całkowita: | 70 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288014955 |
| rozmiar grota: | PZ1 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.011 kg |
| długość opakowania: | 7 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
