końcówka 1/4'' do śrub z gniazdem TORX, T15x50mm, KOKEN [121T-50 T15]
-
Producent:
-
Kod producenta:121T-50 T15
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 192 pkt. |
Profesjonalna końcówka 1/4'', KOKEN [121T-50 T15] do śrub o łbie z gniazdem TORX, rozmiar T15.
Końcówka o długości 50mm przeznaczona do stosowania przy precyzyjnych pracach montażowych.
Końcówka wykonana zgodnie z normą DIN 3126 E6,3.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.końcówka 1/4'' do śrub z gniazdem TORX, T15x50mm, KOKEN [121T-50 T15]
- końcówka o długości 50mm do stosowania przy precyzyjnych pracach montażowych,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem TORX, rozmiar T15,
- końcówka wykonana zgodnie z normą DIN3126 E6.3,
PARAMETRY TECHNICZNE KOŃCÓWKI 1/4" KOKEN [121T-50 T15]
- typ końcówki: TORX,
- rozmiar końcówki: T15,
- mocowanie: sześciokątne 1/4",
- wymiar [D]: 6.35 mm (1/4"),
- wymiar [R]: 3.5 mm,
- długość całkowita [L]: 50 mm,
- waga: 12 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 12 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4991644007677 |
| rozmiar grota: | TX15 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Torx |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.012 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
