końcówka 1/4" BITORSION z nasypem diamentowym, PZ1/50mm WERA [05059900001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05059900001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 210 pkt. |
Profesjonalna końcówka Pozidriv z nasypem diamentowym, rozmiar PZ1, firmy WERA [05059900001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 50 mm.
Nasyp diamentowy wgryzający się w śrubę pozwala na zmniejszenie siły docisku niezbędnej do montażu, redukując ryzyko wyślizgiwania się narzędzia z gniazda wkrętu.
Końcówka ze strefą skrętną BiTorsion eliminuje skręcanie wierzchołka grotu w przypadku występowania wysokich obciążeń.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Pozidriv z nasypem diamentowym, serii 855/4 BDC, rozmiar PZ1, firmy WERA [05056700001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Pozidriv 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ1,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- końcówka z częścią roboczą pokrytą drobnymi diamentowymi cząsteczkami, które gwarantują pewne osadzenie narzędzia,
- nasyp diamentowy wgryzający się w śrubę pozwala na zmniejszenie siłę docisku niezbędnej podczas montażu, redukując tym samym ryzyko wyślizgiwania się narzędzia z gniazda wkrętu,
- końcówka ze strefą skrętną absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- Strefa BiTorsion eliminuje skręcanie wierzchołka grotu w przypadku występowania wysokich obciążeń, co dodatkowo zwiększa jego żywotność,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-D 6,3,
- jest zgodna z nowym systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [05056700001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ1,
- długość całkowita: 50 mm,
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288034120 |
| rozmiar grota: | PZ1 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.010 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
