komplet 6 szt. wkrętaków ze stali nierdzewnej, Kraftform, WERA [05032063001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05032063001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2089 pkt. |
Komplet 6 szt. najwyższej jakości wkrętaków ze stali nierdzewnej Wera 05032063001, przeznaczonych do montażu wkrętów ze stali nierdzewnej.
Śrubokręty te znakomite są do prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych; posiadają wielokomponentową rękojeść z serii Kraftorm.
Wkrętaki (oprócz jednego) posiadają systemem Lasertip® redukujący "wyślizgiwanie" się wkrętaka z gniazda wkrętu, co umożliwia pracę z większym momentem obrotowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 6 szt. wkrętaków ze stali nierdzewnej Wera [05032063001]:
- wkrętaki wykonane ze stali nierdzewnej hartowanej w piecach próżniowych odznaczają się twardością i wytrzymałością wymaganą przy pracach montażowych,
- posiadają rękojeśći Kraftform ukształtowane w sposób zapewniający dłoniom i nadgarstkom bezpieczeństwo podczas pracy,
- na rękojeściach umieszczono kolorystyczne oznaczenie rozmiarów Take it Easy, co ułatwia wybranie potrzebnego narzędzia,
- laserowo obrabiane końcówki wkrętaków mają bardzo chropowatą powierzchnię o bardzo dużej twardości,
- zestaw na wyposażeniu dodatkowo półkę umożliwiającą montowanie tych wkrętaków w warsztacie lub wózku narzędziowym.
W skład zestawu Wera 05032063001 wchodzą wkrętaki:
- do śrub płaskich:
- 1.2x6.5x150 mm (05032005001),
- 1x 0.5x3x80 mm (05032001001) - bez końcówki Lasertip,
- do śrub krzyżowych typu Pozidrive:
-
1x PZ 1x80 mm (05032031001),
-
1x PZ 2x100 mm (05032032001),
-
- do śrub krzyżowych typu Phillips:
-
1x PH 1x80 mm (05032021001),
-
1x PH 2x100 mm (05032022001).
-
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288111739 |
| typ grotu: |
|
| rozmiar grota: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.655 kg |
| długość opakowania: | 28.5 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
