wkrętak ze stali nierdzewnej do śrub z gniazdem płaskim, rozmiar 0,5x3,0x80mm, Kraftform, Wera [05032001001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05032001001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 355 pkt. |
Profesjonalny wkrętak płaski ze stali nierdzewnej, rozmiar 0,5x3,0x80mm, firmy WERA [05032001001], z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Narzędzia ze stali nierdzewnej najlepiej przeznaczyć do montażu elementów stali nierdzewnej, gdyż eliminuje to ryzyko powstawania korozji nalotowej.
Wkrętak wykonany zgodnie z systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rozmiaru znajduje się w górnej części rękojeści.
Wysokiej jakości wkrętak płaski ze stali nierdzewnej, serii 3335 Kraftform, firmy Wera [05032001001]:
- wkrętak ze stali nierdzewnej z rękojeścią Kraftform i z okrągłym trzpieniem, wyposażony w końcówkę płaską,
- narzędzia ze stali nierdzewnej są poddawane procesowi hartowania w piecach próżniowych i odznaczają się twardością i wytrzymałością wymaganą przy pracach montażowych, dzięki temu nie ma ograniczeń w ich zastosowaniach przemysłowych,
- narzędzia ze stali nierdzewnej najlepiej przeznaczyć do montażu elementów stali nierdzewnej, gdyż eliminuje to ryzyko powstawania korozji nalotowej.
- posiada system wyszukiwania narzędzi „Take it easy“ z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów, co ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- ma 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy,
parametry wkrętaka z końcówką płaską Wera [05032001001]
- rozmiar grota: 0,5x3,0x80mm,
- długość trzpienia (klingi): 80 mm,
- długość rękojeści: 81 mm,
- długość całkowita: 161 mm,
- średnica klingi: 3,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 161 mm |
| długość części roboczej: | 80 mm |
| EAN: | 4013288107329 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,5x3,0 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.029 kg |
| długość opakowania: | 16.1 cm |
| szerokość opakowania: | 2.6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
