komplet 2 ostrzy zapasowych do obcinaka 90 25 20 do rur ochronnych Knipex [90 29 02]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 29 02
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1527 pkt. |
Zapasowy komplet 2 ostrzy do obcinaka do rur ochronnych Knipex [90 29 02] wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo.
Ostrze przeznaczone cięcia cienkościennych rur z osłonowych typu peszel o średnicy zewnętrznej 18 - 35 mm.
Ostrze zapasowe do obcinaka 90 25 20.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zapasowe 2 ostrza do obcinaka do rur ochronnych Knipex [90 29 02]:
- komplet 2 ostrzy przeznaczonych do cięcia cienkościennych rur osłonowych typu peszel o średnicy zewnętrznej 18 - 35 mm,
- nieodpowiedni do cięcia kabli
- wykonany ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo,
- do stosowania jako ostrze zapasowe do obcinaka do rur Knipex 90 25 20.
| EAN: | 4003773031949 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.026 kg |
| długość opakowania: | 8.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
