    NS600-200-20
253,24zł brutto
205,89zł netto
Cena punktowa: 2532 pkt.
Nieiskrzący klin Bahco [NS600-200-20], o długości 200 mm, wykonany ze stopu brązu aluminiowego. Klin przeznaczony jest do podnoszenia, oddzielania obiektów albo do przytrzymywania ich na miejscu. Antymagnetyczny, odporny na korozję. Kuty na zimno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nieiskrzący klin 200mm, Bahco [NS600-200-20]:
  • certyfikat BAM
Parametry techniczne klina nieiskrzącego Bahco [NS600-200-20]:
  • długość: 200 mm,
  • szerokość: 20 mm,
  • wysokość: 30 mm,
  • waga: 470 g
długość całkowita: 200 mm