    NS600-135-50
213,90zł brutto
173,90zł netto
Cena punktowa: 2139 pkt.
Nieiskrzący klin Bahco [NS600-135-50], o długości 135 mm,  wykonany ze stopu brązu aluminiowego. Klin przeznaczony jest do podnoszenia, oddzielania obiektów albo do przytrzymywania ich na miejscu. Antymagnetyczny, odporny na korozję. Kuty na zimno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nieiskrzący klin 135mm, Bahco [NS600-135-50]:
  • certyfikat BAM
Parametry techniczne klina nieiskrzącego Bahco [NS600-135-50]:
  • długość: 135 mm,
  • szerokość: 50 mm,
  • wysokość: 18 mm,
  • waga: 480 g
długość całkowita: 135 mm