    NS600-100-50
109,53zł brutto
89,05zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1095 pkt.
Nieiskrzący klin Bahco [NS600-100-50], o długości 100 mm,  wykonany ze stopu brązu aluminiowego. Klin przeznaczony jest do podnoszenia, oddzielania obiektów albo do przytrzymywania ich na miejscu. Antymagnetyczny, odporny na korozję. Kuty na zimno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nieiskrzący klin 100mm, Bahco [NS600-100-50]:
  • przeznaczony do podnoszenia lub oddzielania obiektów albo do przytrzymywania ich na miejscu,
  • wykonany ze stopu brązu aluminiowego, kuty na zimno,
  • certyfikat BAM
Parametry techniczne klina nieiskrzącego Bahco [NS600-100-50]:
  • długość: 100 mm,
  • szerokość: 50 mm,
  • wysokość: 10 mm,
  • waga: 210 g
długość całkowita: 100 mm