    B199.090.125
39,51zł brutto
32,12zł netto
Cena punktowa: 395 pkt.
Izolowany wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych, 9mm, ERGO, Bahco [B199.090.125].
Ergonomiczny wkrętak do 1000V, zgodny z normą IEC 60900.
Oznakowana rękojeść z otworem do zawieszenia zapewnia wygodę użytkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
  • wkrętak przeznaczony jest do pracy z napięciem do 1000V,
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA, BAHCO [B199.090.125]
  • mocowanie: uchwyt sześciokątny,
  • rozmiar uchwytu: 9 mm,
  • wymiary zewnętrzne uchwytu: 16x30 mm,
  • długość grota: 125 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • długość całkowita: 242 mm,
  • waga: 142 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
waga: 142 g
typ mocowania : sześciokąt 9mm
długość części roboczej: 125 mm
EAN: 7314150281923
rozmiar grota: 9 mm