rękojeść z grzechotką do trzpieni izolowanych VDE , Kraftform 837 i RA, Wera [05057490001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057490001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1773 pkt. |
Rękojeść izolowana z grzechotką Kraftform VDE do wymiennych izolowanych trzpieni, 837 i RA, Wera 05057490001, przeznaczona do bezpiecznej pracy pod napięciem do 1000 V.
Dwukomponentowa rękojeść z funkcją grzechotki (40 zębów, kąt pracy 9°), z wygodnie umieszczonym pokrętłem zmiany kierunku pacy prawo/lewo, posiada system łatwej i szybkiej wymiany grotów.
Rękojeść przeznaczona jest wyłącznie do wymiennych trzpieni izolowanych VDE Wera.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Rękojeść z grzechotką Kraftform VDE do wymiennych izolowanych trzpieni, 837 i RA, Wera [05057490001]:
- rękojeść z funkcją grzechotki, przeznaczona wyłącznie do wymiennych trzpieni Wera VDE,
- umożliwia bezpieczną pracę pod napięciem 1000 V,
- z drobnozębnym mechanizmem zapadkowym (40 zębów/kąt powrotu zapadki 9°),
- posiada łatwo dostępne pokrętło do przełączania kierunku pracy lub ustawienie w pozycji 0,
- całkowicie wbudowany w rękojeść mechanizm zapadkowy przyspiesza dokręcanie i zapewnia bardzo łatwą i wygodną pracę,
- rękojeść izolowana VDE wykonana jest z wielu komponentów zgodnie z technologią Kraftform - strefy twarde w rękojeści umożliwiają szybkie pokręcanie, strefy miękkie przenoszenie wysokiego momentu obrotowego
- sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed stoczeniem się narzędzia z miejsca pracy.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKOJEŚCI VDE KRAFTFORM WERA [05057490001]:
- mocowanie narzędzia: sześciokąt 9 mm (pod trzpienie wymienne),
- długość rękojeści: 115 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 115 mm |
| waga: | 150 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 9mm |
| EAN: | 4013288229700 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.150 kg |
| długość opakowania: | 15 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
