Izolowany wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych, 8mm, ERGO, Bahco [B199.080.125]
-
Producent:
-
Kod producenta:B199.080.125
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 494 pkt. |
Izolowany wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych, 8mm, ERGO, Bahco [B199.080.125].
Ergonomiczny wkrętak do 1000V, zgodny z normą IEC 60900.
Posiada długi, sześciokątny grot z wysokiej jakości stali stopowej, utwardzany, polerowany i chromowany z czernioną końcówką.
Oznakowana rękojeść z otworem do zawieszenia zapewnia wygodę użytkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Izolowany wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych, 8mm, ERGO, Bahco [B199.080.125]
- ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- wkrętak przeznaczony jest do pracy z napięciem do 1000V,
- Indywidualnie sprawdzony i wyprodukowany zgodnie z normą IEC 60900,
- posiada grot z długim uchwytem sześciokątnym pozwalający pewnie przytrzymać zarówno końcówkę jak i śrubę,
- grot wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej, utwardzonej, polerowanej i chromowanej z czernioną końcówką,
- identyfikację wkrętaka ułatwiają oznakowania na rękojeści,
- w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA, BAHCO [B199.080.125]
- mocowanie: uchwyt sześciokątny,
- rozmiar uchwytu: 8 mm,
- wymiary zewnętrzne uchwytu: 15x30 mm,
- długość grota: 125 mm,
- grubość rękojeści: 34 mm,
- długość rękojeści: 117 mm,
- długość całkowita: 242 mm,
- waga: 142 g
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| waga: | 142 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 8mm |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| EAN: | 7314150281916 |
| rozmiar grota: | 8 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
