    B199.060.125
30,05zł brutto
24,43zł netto
Cena punktowa: 300 pkt.
Izolowany wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych, 6mm, ERGO, Bahco [B199.060.125].
Ergonomiczny wkrętak do 1000V, zgodny z normą IEC 60900.
Oznakowana rękojeść z otworem do zawieszenia zapewnia wygodę użytkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
  • wkrętak przeznaczony jest do pracy z napięciem do 1000V,
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA, BAHCO [B199.060.125]
  • mocowanie: uchwyt sześciokątny,
  • rozmiar uchwytu: 6 mm,
  • wymiary zewnętrzne uchwytu: 12x30 mm,
  • długość grota: 125 mm,
  • grubość rękojeści: 30 mm,
  • długość rękojeści: 105 mm,
  • długość całkowita: 230 mm,
  • waga: 127 g
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
waga: 127 g
typ mocowania : sześciokąt 6mm
długość części roboczej: 125 mm
EAN: 7314150281893
rozmiar grota: 6 mm