    B199.055.125
32,51zł brutto
26,43zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 325 pkt.
Izolowany wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych, 5.5mm, ERGO, Bahco [B199.055.125].
Ergonomiczny wkrętak do 1000V, zgodny z normą IEC 60900.
Oznakowana rękojeść z otworem do zawieszenia zapewnia wygodę użytkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
  • wkrętak przeznaczony jest do pracy z napięciem do 1000V,
  • Indywidualnie sprawdzony i wyprodukowany zgodnie z normą IEC 60900,
  • identyfikację wkrętaka ułatwiają oznakowania na rękojeści,
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA, BAHCO [B199.055.125]
  • mocowanie: uchwyt sześciokątny,
  • rozmiar uchwytu: 5.5 mm,
  • wymiary zewnętrzne uchwytu: 11x30 mm,
  • długość grota: 125 mm,
  • grubość rękojeści: 30 mm,
  • długość rękojeści: 105 mm,
  • długość całkowita: 230 mm,
  • waga: 91 g
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
waga: 92 g
typ mocowania : sześciokąt 5.5mm
długość części roboczej: 125 mm
EAN: 7314150281886
rozmiar grota: 5,5 mm