    B199.130.125
57,64zł brutto
46,86zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 576 pkt.
Izolowany wkrętak nasadowy do nakrętek i śrub 6-kątnych, 13mm, ERGO, Bahco [B199.130.125].
Ergonomiczny wkrętak do 1000V, zgodny z normą IEC 60900.
Oznakowana rękojeść z otworem do zawieszenia zapewnia wygodę użytkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
  • wkrętak przeznaczony jest do pracy z napięciem do 1000V,
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA, BAHCO [B199.130.125]
  • mocowanie: uchwyt sześciokątny,
  • rozmiar uchwytu: 13 mm,
  • wymiary zewnętrzne uchwytu: 21x30 mm,
  • długość grota: 125 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • długość całkowita: 242 mm,
  • waga: 183 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
waga: 183 g
typ mocowania : sześciokąt 13mm
długość części roboczej: 125 mm
EAN: 7314150287772
rozmiar grota: 13 mm