frezarka górnowrzecionowa z hamulcem 1650W, 12mm, Makita [RP1803FX]
-
Producent:
-
Kod producenta:RP1803FX
| Dostawa |
Profesjonalna frezarka górnowrzecionowa z hamulcem elektrycznym Makita [RP1803FX] wyposażona w silnik o dużej mocy 1650W z tuleją mocującą 12mm,
Frezarka posiada 3 stopniową regulację głębokości frezowania, oraz bardzo czytelną skalę głębokości z precyzyjną regulacją co 0,1 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalna frezarka górnowrzecionowa z hamulcem elektrycznym Makita RP1803FX:
- mocna frezarka o stałych obrotach, zgodna z normą EN62841-2-17
- frezarka ma silnik o mocy 1650W, o stałej prędkości 22000 obr/min oraz hamulec elektryczny
- funkcja anty-restart oraz łagodny rozruch
- wyposażona we włącznik spustowy
- wyłącznik bezpieczeństwa z blokadą do pracy ciągłej
- łatwa do odczytu skala głębokości frezowania
- regulacja głębokości frezowania co 0,1 mm, blokada na 3 różnych głębokościach frezowania
- zwiększona wytrzymałość dzięki większym łożyskom kulkowym po stronie napędowej oraz filtrom labiryntowym i wentylatorom
- podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
- możliwość współpracy z szyną prowadzącą przy użyciu adaptera (nie ma na wyposażeniu)
Parametry frezarki RP1803FX
- moc znamionowa: 1650 W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 22000 obr./min
- głębokość frezowania: 0 - 70 mm
- uchwyt narzędzia: Ø 12 mm
- wymiary (długość całkowita): 312 mm
- waga (EPTA): 6,2 kg
wyposażenie frezarki RP1803FX:
- 1 x prowadnica równoległa z precyzyjną regulacją,
- 1 x adapter do odsysania,
- 1 x tuleja zaciskowa 6mm,
- 1 x tuleja zaciskowa 8mm,
- 1 x króciec odsysający,
- 1 x klucz montażowy SW24.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| waga kg: | 2 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x prowadnica równoległa z precyzyjną regulacją, 1 x adapter do odsysania, 1 x tuleja zaciskowa 6mm, 1 x tuleja zaciskowa 8mm, 1 x króciec odsysający, 1 x klucz montażowy SW24 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 22000 obr/min |
| wielkość suwu wgłębnego: | 70 mm |
| moc znamionowa: | 1650 W |
| średnica tulei zaciskowych: | 12,0 mm |
| typ frezu: | na trzpieniu |
| opakowanie: | karton |
| max. średnica freza: | 35 mm |
| EAN: | 088381754514 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
