Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker model KW1200EKA, z silnikiem 1200W i płynną regulacją obrotów, pakowana w walizce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
frezarka górnowrzecionowa firmy Black+Decker o symbolu KW1200EKA
  • wyposażona jest w silnik o mocy 1200W, pakowana w walizce
  • można ustawić 8 głębokości frezowania do szybkich zmian pomiędzy nimi
wyposażenie dodatkowe frezarki KW1200EKA:
  • oprawki frezów (tuleje) 6 mm, 6,35 mm oraz 8 mm
  • prowadnica krawędziowa
  • prowadnica kopiału
  • płyta dystansowa do wyrównywania występów pionowych
  • macka prowadząca do kopiowania
  • klucz
  • walizka
waga kg: 3,4 kg
na wyposażeniu: 3 oprawki frezów (6mm, 6.35mm, 8mm), prowadnica krawędziowa 6 frezów (prosty, półokrągły, frez do przycinania, frez do wycinania rowków w kształcie V, frez do żłobkowania, frez do zaokrąglania), walizka,
prędkość obrotowa na biegu jałowym: 8000-28000 obr/min
wielkość suwu wgłębnego: 55 mm
moc znamionowa: 1200 W
średnica tulei zaciskowych:
  • 6,0 mm
  • 6,35 mm
  • 8,0 mm
typ frezu: na trzpieniu
opakowanie: walizka
max. średnica freza: 38,0 mm