frezarka górnowrzecionowa 1200W Black&Decker [KW1200E-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:KW1200E-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3270 pkt. |
frezarka górnowrzecionowa Black&Decker model KW1200E, z silnikiem 1200W i płynną regulacją obrotów. Pakowana w kartonie
niewielkie rozmiary i dobre parametry pracy pozwalają stosować ją przy różnych pracach stolarskich, świetne narzędzie dla zaawansowanych majsterkowiczów lubiących pracę w drewnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.frezarka górnowrzecionowa Black+Decker [KW1200E]:
- wyposażona jest w silnik o mocy 1200W, pakowana w kartonie
- regulowana prędkość obrotowa w zakresie 8000 - 28000 obr/min co pozwala na bardzo precyzyjny dobór parametrów pracy do obrabianego materiału.
- można ją z powodzeniem stosować do klasycznego frezowania używając frezów o różnym kształcie, rowkowania, kształtowania krawędzi, wycinanie według wzoru i wiele innych.
- bardzo wygodna konstrukcja z dwuręcznym uchwytem i łatwym dostępem do przycisku regulującego obroty, blokada wrzeciona ułatwia szybką wymianę frezu.
- można ustawić 8 głębokości frezowania do szybkich zmian pomiędzy nimi;
wyposażenie dodatkowe frezarki Black+Decker [KW1200E]:
- oprawki frezów 6 mm, 6,35 mm oraz 8 mm,
- prowadnica krawędziowa,
- prowadnica kopiału,
- płyta dystansowa do wyrównywania występów pionowych,
- macka prowadząca do kopiowania,
- klucz
| waga kg: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | 3 oprawki frezów (6mm, 6.35mm, 8mm), prowadnica krawędziowa, karton |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8000-28000 obr/min |
| wielkość suwu wgłębnego: | 55 mm |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| średnica tulei zaciskowych: |
|
| typ frezu: | na trzpieniu |
| opakowanie: | karton |
| max. średnica freza: | 38,0 mm |
| EAN: | 5035048658284 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
