elektryczne nożyce do żywopłotu Makita 400W/52cm [UH5261]
-
Producent:
-
Kod producenta:UH5261
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5785 pkt. |
Elektryczne nożyce do żywopłotu Makita UH5261, posiadają silnik o mocy 400 W, długości cięcia 52 cm.
Nożyce do żywopłotu UH5261 wyposażone zostały w dźwignię włącznika w obu chwytach, oraz szybki hamulec elektryczny - podnosi to bardzo bezpieczeństwo pracy.
Nożyce do żywopłotu firmy Makita cechuje maksymalna wydajność połączona z najwyższą precyzją cięcia. Dlatego z powodzeniem sprawdzają się zarówno w zastosowaniach w ogrodach przydomowych jak i w pracach profesjonalnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczne nożyce do żywopłotu Makita UH5261
- nożyce półprofesjonalne przeznaczone do pielęgnacji żywopłotu,
- nożyce wyposażone zostały w dźwignię włącznika w obu chwytach, oraz szybki hamulec elektryczny - podnosi to bardzo bezpieczeństwo pracy,
- kompaktowa budowa i zastosowane innowacyjne technologie gwarantują duży komfort pracy,
- cześć tnąca nożyc UH5261 została pokryta warstwą chromonikieliny o srebrnym połysku,
- nakrętki zapobiegające luzowaniu wkrętów mocujących ostrze.
Dane techniczne nożyc do żywopłotu Makita UH5261
- długość cięcia: 52 cm,
- moc znamionowa: 400 W,
- częstotliwość skoków: 1600 /min,
- długość całkowita: 921 mm,
- grubość cięcia: 15mm,
- rozstaw noży: 18mm,
- waga: 3,0 kg.
Wyposażenie nożyc do żywopłotu UH5261:
- ostrze tnące 52 cm,
- osłona ostrza,
- instrukcja obsługi
-
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity w serwisie w A/B/C.
-
| rozstaw noży [mm]: | 18 |
| długość ostrza: | 520 mm |
| waga kg: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 52cm, osłona ostrza |
| wymiary: | dł. 921 mm |
| moc znamionowa: | 400 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1600 skok/min |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381615907 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.46 kg |
| długość opakowania: | 106 cm |
| szerokość opakowania: | 25 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
