elektryczne nożyce do żywopłotu 45cm Black+Decker [BEHT201-QS] 420W
-
Producent:
-
Kod producenta:BEHT201-QS
166,50zł brutto
135,37zł netto
187,49zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1665 pkt. |
Elektryczne nożyce do żywopłotu firmy Black&Decker model BEHT201 z wydajnym silnikiem o mocy 420W, pakowane w kartonie.
Nożyce do żywopłotu z ostrzami o długości 45 cm przeznaczone są do cięcia gałęzi o grubości do 16 mm.
Lekka konstrukcja nożyc i doskonałe wyważenie zapewniają duży komfort pracy i manewrowalność a przezroczysta osłona poprawia widoczność podczas pracy.
elektryczne nożyce do żywopłotu 45cm, 420W Black+Decker BEHT201
- nożyce do żywopłotu z ostrzem o długość 45 cm, do cięcia gałęzi o grubości do 16 mm,
- lekka konstrukcja nożyc i doskonałe wyważenie zapewniają duży komfort pracy i manewrowalność,
- przezroczysta osłona zapewnia lepszą widoczność podczas pracy,
- dodatkowy stały uchwyt zwiększa komfort i kontrolę pracy,
- trwałe, solidne ostrza ze stali hartowanej,
- hamulec bezpieczeństwa.
parametry techniczne nożyc do żywopłotu Black+Decker BEHT201:
- źródło zasilania: sieć 230V,
- moc znamionowa: 420W,
- długość ostrza: 45cm,
- grubość cięcia: 16mm,
- rozstaw noży: 16mm,
- częstotliwość suwów: 1960 1/min,
- hamulec nożyc: mniej niż 1,0s
- waga: 1,91kg
| rozstaw noży [mm]: | 16 |
| długość ostrza: | 450 mm |
| waga kg: | 1,91 kg |
| moc znamionowa: | 420 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1960 skok/min |
| max średnica cięcia: | 16 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048677988 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
