elektryczne nożyce do żywopłotu 60cm, 650W Black+Decker [BEHTS551-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEHTS551-QS
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3490 pkt. |
Elektryczne nożyce do żywopłotu firmy Black&Decker model BEHTS551-QS z wydajnym silnikiem o mocy 650 W, pakowane w kartonie.
Nożyce do żywopłotu z ostrzami o długości 60 cm umożliwiają cięcie gałęzi o grubości do 16 mm. System Saw Blade zastosowany w konstrukcji nożyc umożliwia cięcie grubszych gałęzi o średnicy do 35 mm.
Lekka konstrukcja nożyc i doskonałe wyważenie zapewniają duży komfort pracy i manewrowość a półprzezroczysta osłona poprawia widoczność podczas pracy.
elektryczne nożyce do żywopłotu 60 cm, 650 W Black+Decker [BEHTS551-QS]
- nożyce przeznaczone do przycinania żywopłotów, krzewów i krzaków,
- nożyce do żywopłotu z ostrzem o długość 60 cm, do cięcia gałęzi o grubości do 16 mm,
- system Saw Blade - umożliwia cięcie grubych gałęzi o średnicy do 35 mm bez użycia dodatkowych narzędzi,
- obrotowy uchwyt z 5 pozycjami chwytu - zapewnia optymalną kontrolę podczas cięć pionowych i poziomych,
- solidne i trwałe ostrze ze stali hartowanej o podwójnym działaniu,
parametry techniczne nożyc do żywopłotu Black+Decker BEHTS551-QS:
- moc znamionowa: 650 W,
- długość ostrza: 60 cm,
- grubość cięcia: 16/35mm,
- rozstaw noży: 25mm,
- częstotliwość suwów: 1840 1/min,
- hamulec nożyc: mniej niż 1,0s
- waga: 3,1 kg
| rozstaw noży [mm]: | 25 |
| długość ostrza: | 600 mm |
| waga kg: | 3,1 kg |
| moc znamionowa: | 650 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1840 skok/min |
| max średnica cięcia: | 16/35 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048728017 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
