elektryczne nożyce do żywopłotu 670W, 65cm Makita [UH6580]
-
Producent:
-
Kod producenta:UH6580
760,73zł brutto
618,48zł netto
795,84zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7607 pkt. |
Elektryczne nożyce do żywopłotu Makita UH6580, posiadają silnik o mocy 670 W, długości cięcia 65cm;
Dla podniesienia bezpieczeństwa w czasie pracy w nożycach z serii UH6580 zastosowany został hamulec mechaniczny i osłona końcówki noża zapobiega uderzeniom powrotnym.
Nożyce do żywopłotu firmy Makita cechuje maksymalna wydajność połączona z najwyższą precyzją cięcia. Dlatego z powodzeniem sprawdzają się zarówno w ogrodach przydomowych jak i w pracach profesjonalnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczne nożyce do żywopłotu Makita UH6580
- Nożyce do żywopłotu wyposażone zostały w szybki hamulec mechaniczny - podnosi to bardzo bezpieczeństwo pracy,
- Nożyce mają sprzęgło zabezpieczające przekładnię przed blokadą ostrza np.: przez grubą gałąź,
- Dla zwiększenia komfortu pracy cześć tnąca nożyc UH6580 została pokryta warstwą chromonikieliny o srebrnym połysku,
- Nakrętki zapobiegające luzowaniu wkrętów mocujących ostrze,
- Osłona końcówki noża zapobiega uderzeniom powrotnym,
- Wkręty o łbie grzybkowym na niższym ostrzu zapewniają równomierne strzyżenie żywopłotu,
- Wysoka wytrzymałość przekładni,
- Łatwa wymiana szczotek węglowych.
Dane techniczne nożyc do żywopłotu Makita UH6580
- moc znamionowa 670W
- długość cięcia 65cm
- częstotliwość skoków 1500 /min
- długość całkowita 1049mm
- grubość cięcia 18mm
- rozstaw noży 28mm
- waga 4,3 kg
Wyposażenie nożyc do żywopłotu UH6580:
- ostrze tnące 65 cm,
- osłona ostrza,
- instrukcja obsługi
| rozstaw noży [mm]: | 28 |
| długość ostrza: | 650 mm |
| waga kg: | 4,3 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 65cm, osłona ostrza |
| wymiary: | dł. 1049 mm |
| moc znamionowa: | 670 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1500 skok/min |
| max średnica cięcia: | 18 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381095785 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.6 kg |
| długość opakowania: | 121 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Uh6580 |
