elektryczne nożyce do żywopłotu 55cm, 500W Black+Decker [BEHTS401-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEHTS401-QS
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3077 pkt. |
Elektryczne nożyce do żywopłotu Black&Decker BEHTS401-QS z wydajnym silnikiem o mocy 500W, pakowane w kartonie.
Nożyce do żywopłotu z ostrzami o długości 55 cm przeznaczone są do cięcia gałęzi o grubości do 16 mm, natomiast końcówka ostrza umożliwia cięcie gałęzi o średnicy do 35 mm.
Lekka konstrukcja nożyc i doskonałe wyważenie zapewniają duży komfort pracy i dobrą kontrolę nad nożycami podczas cięcia pod różnymi kątami, a półprzezroczysta osłona poprawia widoczność podczas pracy.
Elektryczne nożyce do żywopłotu 55cm, 500W Black+Decker [BEHTS401-QS]:
- nożyce do żywopłotu z ostrzem o długości 55 cm, do cięcia gałęzi o grubości do 16 mm,
- końcówka ostrza umożliwia cięcie grubszych gałęzi o średnicy do 35 mm bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi,
- doskonale sprawdzą się do cięcia żywopłotów o średniej wysokości,
- trwałe, solidne, przeciwbieżne ostrza wykonane z hartowanej stali zapewniają pracę bez wibracji,
- lekka konstrukcja nożyc i dodatkowy uchwyt zapewniają duży komfort pracy i dobrą kontrolę podczas cięcia pod różnymi kątami,
- półprzezroczysta osłona zapewnia lepszą widoczność podczas pracy.
Parametry techniczne nożyc do żywopłotu Black+Decker [BEHTS401-QS]:
- źródło zasilania: sieć 230V,
- moc znamionowa: 500W,
- długość ostrza: 55 cm,
- grubość cięcia: 16/35 mm,
- rozstaw noży: 22mm,
- częstotliwość suwów: 1835¹/min.,
- hamulec nożyc: 1,0 sekunda,
- waga: 2,61 kg
| rozstaw noży [mm]: | 22 |
| długość ostrza: | 550 mm |
| waga kg: | 2,61 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| moc znamionowa: | 500 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1835 skok/min |
| max średnica cięcia: | 16/35 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048678084 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 2.16 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
