elektryczne nożyce do żywopłotu 550 W, 55 cm Makita [UH5570]
-
Producent:
-
Kod producenta:UH5570
561,21zł brutto
456,27zł netto
587,11zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5612 pkt. |
Elektryczne nożyce do żywopłotu Makita UH5570, posiadają silnik o mocy 550 W, długość cięcia 55 cm.
Dla podniesienia bezpieczeństwa w czasie pracy w nożycach z serii UH5570 zastosowany został hamulec elektryczny i osłona końcówki noża zapobiega uderzeniom powrotnym.
Nożyce do żywopłotu firmy Makita cechuje maksymalna wydajność połączona z najwyższą precyzją cięcia. Dlatego z powodzeniem sprawdzają się zarówno w zastosowaniach w ogrodach przydomowych jak i w pracach profesjonalnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczne nożyce do żywopłotu Makita UH5570
- wyposażone zostały w szybki hamulec elektryczny - podnosi to bardzo bezpieczeństwo pracy,
- nakrętki zapobiegające luzowaniu wkrętów mocujących ostrze,
- osłona końcówki noża zapobiega uderzeniom powrotnym,
- kompaktowa budowa i zastosowane innowacyjne technologie gwarantują duży komfort pracy,
- cześć tnąca nożyc UH5570 została pokryta warstwą chromonikieliny o srebrnym połysku,
- sprzęgło zabezpiecza przekładnię przed blokadą ostrza np. przez grubą gałąź,
- wkręty o łbie grzybkowym na niższym ostrzu zapewniają równomierne strzyżenie żywopłotu,
- wysoka wytrzymałość przekładni,
- łatwa wymiana szczotek węglowych.
Dane techniczne nożyc do żywopłotu Makita UH5570
- moc znamionowa: 550 W,
- długość cięcia: 55cm,
- częstotliwość skoków: 1600 /min,
- długość całkowita: 970 mm,
- grubość cięcia: 18mm,
- rozstaw noży: 28mm,
- waga: 3,7 kg.
Wyposażenie nożyc do żywopłotu:
- ostrze tnące 55 cm,
- osłona ostrza,
- instrukcja obsługi
| rozstaw noży [mm]: | 28 |
| długość ostrza: | 550 mm |
| waga kg: | 3,7 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 55cm, osłona ostrza |
| wymiary: | dł. 970 mm |
| moc znamionowa: | 550 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1600 skok/min |
| max średnica cięcia: | 18 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381095723 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.6 kg |
| długość opakowania: | 103 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Uh5570 |
