elektryczne nożyce do cięcia blachy 710W Makita [JN3201J]
-
Producent:
-
Kod producenta:JN3201J
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18649 pkt. |
Profesjonalne elektryczne nożyce skokowe do cięcia blach MAKITA model JN3201J, przeznaczone do cięcia blach o grubości do 3,2 mm po łuku i linii prostej. Całość pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Cięcie odbywa się na zasadzie wycinania stemplem w materiale.
Poręczne i łatwe w prowadzeniu dzięki zastosowaniu ogumowanej rękojeści, posiada osłonę zabezpieczającą korpus maszyny przed uszkodzeniami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce do cięcia blachy firmy Makita [JN3201J]:
- profesjonalne narzędzie przeznaczone do precyzyjnego, bez naprężeń cięcia po łuku lub linii prostej blachy stalowej o max grubości do 3,2 mm, aluminiowej max do 3,5 mm
- dla wygodnej pracy włącznik spustowy wyposażony jest w blokadę,
- maszyna posiada wygodny do prowadzenia i manewrowania w czasie cięcia pochwyt,
- ma możliwość przechowywania klucza imbusowego w specjalnym miejscu w korpusie maszyny,
parametry nożyc do cięcia blachy JN3201J:
- moc znamionowa: 710 W,
- napięcie zasilania: 230 V,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 1300 skok/min,
- średnica wejścia: 42 mm,
- szerokość cięcia: 8 mm,
- minimalny promień cięcia:
- wewnętrzny: 120 mm,
- zewnętrzny: 128 mm,
- maksymalna zdolność cięcia:
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 400 N/mm²: 3,2 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 600 N/mm²: 2,5 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 800 N/mm²: 1,0 mm,
- aluminium o wytrzymałości na rozciąganie do 200 N/mm²: 3,5 mm,
- długość całkowita: 225 mm,
- waga: 3,4 kg,
w skład zestawu JN3201J wchodzi:
- uchwyt matrycy [152176-0],
- podkładka dystansowa [341796-7],
- klucz kontrujący SW 50 [781019-5],
- stempel [782728-1],
- klucz imbusowy 3,0 [783201-2],
- matryca [792292-2],
- walizka systemowa MakPac typ2 [821550-0],
- wkład do walizki [837630-2].
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt matrycy [152176-0], podkładka dystansowa [341796-7], klucz kontrujący SW 50 [781019-5], stempel [782728-1], klucz imbusowy 3,0 [783201-2], matryca [792292-2], walizka systemowa MakPac typ2 [821550-0], wkład do walizki [837630-2]. |
| moc znamionowa: | 710 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 1300 skok/min |
| minimalny promień cięcia zewnętrzny/wewnętrzny: | 128/120 mm |
| grubość cięcia Aluminium przy rozciągliwości 200 N/mm2: | 3,5 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 400 N/mm2: | 3,2 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: | 2,5 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 800 N/mm2: | 1,0 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381637763 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.75 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
