elektryczne nożyce do cięcia blachy 380W Makita [JS1601]
-
Producent:
-
Kod producenta:JS1601
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13310 pkt. |
Profesjonalne, elektryczne nożyce do cięcia blachy firmy MAKITA model JS1601, przeznaczone do cięcia blach stalowych o grubości do 1,6mm, aluminium o grubości do 2,5mm. Nożyce najlepiej sprawdzają się tnąc po linii prostej.
Lekkie o wygodnej konstrukcji, dające czyste cięcie bez gratu. Minimalny promień cięcie tylko 250mm, wiór zawija się w bok w kształcie spirali nie kalecząc operatora i nie niszcząc obrabianego detalu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce do cięcia blachy firmy Makita [JS1601]:
- to jedne z niewielu maszyn na rynku profesjonalnych nożyc przeznaczonych do cięcia blach po prostej,
- nóż tnący przemieszcza się pomiędzy dwoma ostrzami bocznymi daje bardzo czystą krawędź cięcia,
- podczas cięcia wiór zawija się na bok nie niszcząc obrabianej powierzchni blachy,
- wąski kształt obudowy pozwala na wygodne manewrowanie i pozwala na dobrą widoczność podczas pracy.
parametry nożyc do cięcia blachy JS1601:
- moc znamionowa: 380 W,
- napięcie zasilania: 230 V,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 4500 skok/min,
- minimalny promień cięcia: 250 mm,
- maksymalna zdolność cięcia:
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 400 N/mm²: 1,6 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 600 N/mm²: 1,2 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 800 N/mm²: 0,8 mm,
- aluminium o wytrzymałości na rozciąganie do 200 N/mm²: 2,5 mm,
- długość całkowita: 320 mm,
- waga: 1,4 kg,
w skład zestawu JS1601 wchodzi:
- sprawdzian nastawczy [762013-6],
- komplet noży bocznych [792533-6],
- nóż środkowy [792534-4],
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | nóż środkowy [792534-4]; noże boczne [792533-6]; sprawdzian nastawczy [762013-6] |
| moc znamionowa: | 380 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 4500 skok/min |
| minimalny promień cięcia zewnętrzny/wewnętrzny: | 250/250 mm |
| grubość cięcia Aluminium przy rozciągliwości 200 N/mm2: | 2,5 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 400 N/mm2: | 1,6 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: | 1,2 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 800 N/mm2: | 0,8 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381609074 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.05 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
