elektryczne nożyce do cięcia blachy 380W Makita [JS1602]
-
Producent:
-
Kod producenta:JS1602
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11160 pkt. |
Profesjonalne elektryczne nożyce do cięcia blach MAKITA model JS1602, przeznaczone do cięcia blach o grubości do 1,6mm po prostej i do krzywizn.
Lekkie o wygodnej konstrukcji, dające czyste cięcie bez gratu, minimalny promień krzywizn to 30mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce do cięcia blachy firmy Makita [JS1602J]:
- profesjonalne narzędzie przeznaczone do cięcia po łuku lub linii prostej o promieniu do 30mm
- wyposażone w nóż szybkowymienny z czterema krawędziami tnącymi,
- wąski kształt obudowy pozwala na wygodne manewrowanie i pozwala na dobrą widoczność podczas pracy.,
- ma osłonę ręki operatora chroniącą przed zranieniem,
parametry nożyc do cięcia blachy JS1602J:
- moc znamionowa: 380 W,
- napięcie zasilania: 230 V,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 4000 skok/min,
- minimalny promień cięcia: 30 mm,
- maksymalna zdolność cięcia:
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 400 N/mm²: 1,6 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 600 N/mm²: 1,2 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 800 N/mm²: 0,8 mm,
- aluminium o wytrzymałości na rozciąganie do 200 N/mm²: 2,5 mm,
- długość całkowita: 255 mm,
- waga: 1,6 kg,
w skład zestawu JS1602J wchodzi:
- komplet noży [191383-0]
- klucz imbusowy 3,0 [783201-2]
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | komplet noży [191383-0] klucz imbusowy 3,0 [783201-2] |
| moc znamionowa: | 380 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 4000 skok/min |
| minimalny promień cięcia zewnętrzny/wewnętrzny: | 30/30 mm |
| grubość cięcia Aluminium przy rozciągliwości 200 N/mm2: | 2,5 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 400 N/mm2: | 1,6 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: | 1,2 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 800 N/mm2: | 0,8 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381634113 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.2 kg |
| długość opakowania: | 32 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
