elektryczne nożyce do blachy trapezowej 550W Makita [JN1601]
-
Producent:
-
Kod producenta:JN1601
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12940 pkt. |
Profesjonalne nożyce skokowe do cięcia blachy MAKITA model JN1601, jedne z najlepszych na rynku nożyc do cięcia blachy falistej i trapezowej.
Podstawowe narzędzie dla wszystkich firm zajmujących się pokryciami dachów blachą. Sprawdzona konstrukcja - świetne parametry pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce do cięcia blachy trapezowej / falistej firmy Makita [JN1601]:
- profesjonalne narzędzie przeznaczone do cięcia blach trapezowych czy falistych,
- matrycę w tych nożycach można obracać o 360o w dowolne wygodne do pracy położenie, co 90o blokowana,
- ustawienie pod kątem 90o względem osi narzędzia pozwala na cięcie blach o głębokim trapezie, długość skoku 7mm.
- bardzo smukły, ergonomiczny, wygodny w trzymaniu kształt pozwala na wygodne manewrowanie i pozwala na dobrą widoczność podczas pracy,
parametry nożyc do cięcia blachy JN1601:
- moc znamionowa: 550 W,
- napięcie zasilania: 230 V,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 2200 skok/min,
- średnica wejścia: 22 mm,
- szerokość cięcia: 5 mm,
- minimalny promień cięcia:
- wewnętrzny: 45 mm,
- zewnętrzny: 50 mm, - maksymalna zdolność cięcia:
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 400 N/mm²: 1,6 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 600 N/mm²: 1,2 mm,
- stal o wytrzymałości na rozciąganie do 800 N/mm²: 0,8 mm,
- aluminium o wytrzymałości na rozciąganie do 200 N/mm²: 2,5 mm, - długość całkowita: 261 mm,
- waga: 1,6 kg,
w skład zestawu JN1601 wchodzi:
- uchwyt stempla [322701-3],
- klucz SW 32 [781028-4],
- klucz imbusowy 2,5 [783208-8],
- matryca [A-15051],
- stempel [A-83951].
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt stempla [322701-3], klucz SW 32 [781028-4], klucz imbusowy 2,5 [783208-8], matryca [A-15051], stempel [A-83951]. |
| moc znamionowa: | 550 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 2200 skok/min |
| minimalny promień cięcia zewnętrzny/wewnętrzny: | 50/45 mm |
| grubość cięcia Aluminium przy rozciągliwości 200 N/mm2: | 2,5 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 400 N/mm2: | 1,6 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: | 1,2 mm |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 800 N/mm2: | 0,8 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381015448 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.45 kg |
| długość opakowania: | 32 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 21 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
