    B147.003.400
135,32zł brutto
110,02zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1353 pkt.
Elastyczny chwytak magnetyczny, 400mm, udźwig 3kg, Bahco [B147.003.400] to profesjonalne narzędzie o giętkim przewodzie do chwytania i podnoszenia metalowych elementów z trudno dostępnych miejsc.
Wyposażony w antypoślizgową, 2-komponentową rękojeść i chromowany grot ze stali stopowej.
Można go zawiesić dzięki otworowi w rękojeści.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
elastyczny chwytak magnetyczny, 400mm, udźwig 3kg, Bahco [B147.003.400]
  • elastyczny, długi na 400 mm przewód zakończony mocnym magnesem neodymowym o średnicy 17 mm,
  • grot chwytaka wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej, pokryty chromem i polerowany,
  • chwytak można zawiesić dzięki otworowi w rękojeści,
PARAMETRY TECHNICZNE CHWYTAKA MAGNETYCZNEGO, BAHCO [B147.003.400]
  • typ magnesu: neodymowy,
  • średnica magnesu: 17 mm,
  • średnica grotu: 19 mm,
  • długość przewodu: 400 mm,
  • szerokość rękojeści: 34 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • długość całkowita: 517 mm,
  • maksymalny udźwig: 3 kg,
  • waga: 170 g,
długość całkowita: 517 mm
waga: 170 g
długość części roboczej: 400 mm