elastyczny chwytak magnetyczny 413mm, Bahco [2535F1]
-
Producent:
-
Kod producenta:2535F1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1484 pkt. |
Chwytak magnetyczny Bahco [2535F1] profesjonalne narzędzie o giętkim przewodzie (413mm) do chwytania i podnoszenia metalowych elementów z trudno dostępnych miejsc.
Dzięki zastosowaniu magnesu neodymowego chwytak znakomicie radzi sobie z przedmiotami o wadze do 1 kg.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Chwytak magnetyczny Ergo TM Bahco [2535F1]:
- elastyczny, długi na 413 mm przewód giętki zakończony mocnym magnesem neodymowym o średnicy 10 mm,
- chwytak pozwala na pewne i wygodne chwytanie i podnoszenie metalowych przedmiotów w miejscach trudno dostępnych o wadze do 1kg,
- specjalnie zaprojektowana, zgodnie z ideą i konceptem narzędzi ERGO™ 3 komponentowa rękojeść,
- miękki materiał o wysokim współczynniku tarcia i wydłużonej powierzchni pozwala na wygodny uchwyt nawet gdy dłoń jest zaolejona,
- chwytak 2535F1 można zawiesić dzięki otworowi w rękojeści.
parametry chwytaka magnetycznego Ergo [2535F1]:
- długość całkowita: 413 mm,
- typ magnesu: neodymowy,
- średnica magnesu: 10 mm,
- maksymalny udźwig: do 1 kg,
- waga chwytaka: 150 g.
dostępne warianty:
- chwytak 2535F2
- chwytak 2535F3
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 413 mm |
| waga: | 150 g |
| długość części roboczej: | 413 mm |
| EAN: | 7314151064495 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 1 kg |
| masa z opakowaniem: | 0.170 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
