elastyczny chwytak magnetyczny, 400mm, udźwig 1kg, Bahco [B147.001.400]
-
Producent:
-
Kod producenta:B147.001.400
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1182 pkt. |
Elastyczny chwytak magnetyczny, 400mm, udźwig 1kg, Bahco [B147.001.400] to profesjonalne narzędzie o giętkim przewodzie do chwytania i podnoszenia metalowych elementów z trudno dostępnych miejsc.
Wyposażony w antypoślizgową, 2-komponentową rękojeść i chromowany grot ze stali stopowej.
Dzięki zastosowaniu magnesu neodymowego chwytak znakomicie radzi sobie z przedmiotami o wadze do 1 kg.
Można go zawiesić dzięki otworowi w rękojeści.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elastyczny chwytak magnetyczny, 400mm, udźwig 1kg, Bahco [B147.001.400]
- elastyczny, długi na 400 mm przewód zakończony mocnym magnesem neodymowym o średnicy 10 mm,
- chwytak pozwala na pewne i wygodne chwytanie i podnoszenie metalowych przedmiotów w miejscach trudno dostępnych o wadze do 1kg,
- 2 komponentowa rękojeść pokryta powierzchnią antypoślizgową z pionowymi rowkami dla większego komfortu,
- grot chwytaka wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej, pokryty chromem i polerowany,
- chwytak można zawiesić dzięki otworowi w rękojeści,
PARAMETRY TECHNICZNE CHWYTAKA MAGNETYCZNEGO, BAHCO [B147.001.400]
- typ magnesu: neodymowy,
- średnica magnesu: 10 mm,
- średnica grotu: 13 mm,
- długość przewodu: 400 mm,
- szerokość rękojeści: 30 mm,
- długość rękojeści: 100 mm,
- długość całkowita: 500 mm,
- maksymalny udźwig: 1 kg,
- waga: 160 g,
| długość całkowita: | 500 mm |
| waga: | 160 g |
| długość części roboczej: | 400 mm |
| EAN: | 7314150285594 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 1 kg |
| masa z opakowaniem: | 0.2 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
