    B147.001.400
118,20zł brutto
96,10zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1182 pkt.
Elastyczny chwytak magnetyczny, 400mm, udźwig 1kg, Bahco [B147.001.400] to profesjonalne narzędzie o giętkim przewodzie do chwytania i podnoszenia metalowych elementów z trudno dostępnych miejsc.
Wyposażony w antypoślizgową, 2-komponentową rękojeść i chromowany grot ze stali stopowej.
Można go zawiesić dzięki otworowi w rękojeści.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
elastyczny chwytak magnetyczny, 400mm, udźwig 1kg, Bahco [B147.001.400]
  • elastyczny, długi na 400 mm przewód zakończony mocnym magnesem neodymowym o średnicy 10 mm,
  • grot chwytaka wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej, pokryty chromem i polerowany,
  • chwytak można zawiesić dzięki otworowi w rękojeści,
PARAMETRY TECHNICZNE CHWYTAKA MAGNETYCZNEGO, BAHCO [B147.001.400]
  • typ magnesu: neodymowy,
  • średnica magnesu: 10 mm,
  • średnica grotu: 13 mm,
  • długość przewodu: 400 mm,
  • szerokość rękojeści: 30 mm,
  • długość rękojeści: 100 mm,
  • długość całkowita: 500 mm,
  • maksymalny udźwig: 1 kg,
  • waga: 160 g,
długość całkowita: 500 mm
waga: 160 g
długość części roboczej: 400 mm