Dłuto do asfaltu, mocowanie na sześciokąt 28mm, DeWalt [DT6934-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT6934-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4923 pkt. |
Dłuto do asfaltu, DEWALT [DT6934-QZ] z mocowaniem sześciokątnym 28mm, o długości 455 mm i szerokości dłuta 127mm.
Przeznaczone do kucia, dłutowania w betonie, kamieniu, ceramice, cegłach czy przy skuwaniu tynków i wylewek we wszystkich typach młotów udarowych z systemem mocowania na sześciokąt 28mm.
Wykonane ze specjalnie utwardzanej stali obrabianej cieplnie co zapewnia wysoką odporność połączona z długa żywotnością.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.dłuto do asfaltu, mocowanie na sześciokąt 28mm, DEWALT [DT6934-QZ]
- długość całkowita: 445 mm,
- szerokość dłuta: 127 mm,
- system mocowania: sześciokąt 28 mm,
Do ciężkich prac przy rozbijaniu betonu, asfaltu i kamienia, przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem na sześciokąt 28 mm różnych marek.
| długość całkowita: | 455 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 28mm |
| szerokość dłuta: | 127 mm |
| EAN: | 5035048070550 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.5 kg |
| długość opakowania: | 45 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 4.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
