zestaw dłut płaskich 17/280 mm, sześciokąt 28,6 mm, Makita [A-80771] 10 sztuk
-
Producent:
-
Kod producenta:A-80771
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3225 pkt. |
Zestaw 10 sztuk dłut płaskich Makita A-80771, z mocowaniem na sześciokąt 28,6 mm, o szerokości 17 mm i długości 280 mm.
Dla osiągnięcia dużej twardości i jak najlepszych osiągów podczas pracy dłuta zostały poddane specjalnemu procesowi hartowania. Końcówka dłuta jest odporna i bardzo wytrzymała.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw dłut płaskich, sześciokąt 28,6 mm Makita A-80771:
- długość całkowita: 280 mm,
- szerokość dłuta: 17 mm,
- system mocowania: sześciokąt 28,6 mm
- skład zestawu: 10 szt.
Dłuto wykazuje dużą wytrzymałość, niskie wibracje oraz wysoką wydajność podczas pracy.
Przeznaczone jest do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem na sześciokąt 28,6 mm.
| długość całkowita: | 280 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 28,6mm |
| opakowanie: | plastikowy klips |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| szerokość dłuta: | 17 mm |
| EAN: | 088381140607 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
