dłuto szerokie 80/400 mm, sześciokąt 28,6 mm, Makita [P-05701]
-
Producent:
-
Kod producenta:P-05701
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2399 pkt. |
Profesjonalne dłuto szerokie firmy Makita o symbolu [P-05701], na sześciokąt 28,6 mm, o szerokości 80 mm i długości 400 mm.
Specjalny proces hartowania dla osiągnięcia dużej twardości dłuta i jak najlepszych osiągów podczas pracy. Końcówka dłuta odporna i bardzo wytrzymała.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dłuto szerokie sześciokąt 28,6 mm firmy Makita o symbolu P-05701:
- długość całkowita: 400 mm,
- szerokość dłuta: 80 mm,
- system mocowanie: sześciokąt 28,6 mm.
Dłuto wykazuje dużą wytrzymałość, niskie wibracje oraz wysoką wydajność podczas pracy.
Przeznaczone jest do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem na sześciokąt 28,6 mm.
| długość całkowita: | 400 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 28,6mm |
| opakowanie: | plastikowy klips |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| szerokość dłuta: | 80 mm |
| EAN: | 088381921497 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
