balanser do wyważania silnika, udźwig 680kg, BAHCO [BH6AC1-680A]
-
Producent:
-
Kod producenta:BH6AC1-680A
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6283 pkt. |
Profesjonalny balanser do wyważania silnika BAHCO [BH6AC1-680A] o udźwigu 680kg.
Balanser służy łatwego wyważania silników lub zawieszonych ładunków z przesuniętym środkiem ciężkości w czasie podnoszenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Balanser do wyważania silnika, udźwig 680kg, BAHCO [BH6AC1-680A]:
- balanser służy łatwego wyważania silników lub zawieszonych ładunków z przesuniętym środkiem ciężkości w czasie podnoszenia,
- maksymalna nośność balansera wynosi 680 kg,
- punkt wyważenia można regulować za pomocą składanego uchwytu - 190 mm w każdą stronę od środka,
- długość 590 mm umożliwia mocowanie większych silników,
- wyważarka wyposażona jest w wytrzymały, spawany łańcuch (Ø7,5 mm) i solidne płyty montażowe,
- pasuje do żurawi: BH6FC1000, BH6FC2000 i BH6PC600,
- balanser posiada Certyfikat CE przyznany przez akredytowaną jednostkę kontrolującą.
Parametry balansera BAHCO [BH6AC1-680A]:
- maksymalny udźwig: 680 kg,
- długość belki: 590 mm,
- wymiary kartonu (D x S x W): 565 x 12 x 774 mm,
- waga: 7,6 kg
| waga kg: | 7,6 kg |
| wymiary: | 774 x 195 mm |
| opakowanie: | karton |
| udźwig: | 0,68 t |
| EAN: | 7314150433544 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 8.203 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
