akumulatorowy sekator ogrodniczy 40mm, 21,6V Bahco [BCL240] 3x2,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL240
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 28364 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy sekator ogrodowy 21,6V Bahco BCL240, o wytrzymałej i solidnej konstrukcji, przeznaczony do do intensywnego przycinania nawet grubszych i najtwardszych drzew pestkowych, orzechowych, oliwnych, czy cytrusowych,. Dostarczany z 3 akumulatorami o pojemności 2,5 Ah i ładowarką, pakowany w kartonie.
Progresywny spust umożliwia dwustopniowe otwieranie ostrza: 27 mm i 40 mm, co pozwala oszczędzać czas pracy i energię akumulatora. Bezprzewodowy system zwiększa swobodę pracy zapewniając przy tym precyzję i dokładność cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy sekator ogrodniczy 40mm; 21,6V Bahco [BCL240]:
- profesjonalny sekator o wytrzymałej i solidnej konstrukcji, przeznaczony do intensywnego przycinania nawet grubszych i najtwardszych drzew pestkowych, orzechowych, oliwnych, czy cytrusowych,
- wysokiej jakości ostrza ze stali SK5 zapewniają doskonałą jakość cięcia do 35 mm,
- z dwustopniowym otwieraniem ostrza (27 mm i 40 mm), istnieje także możliwość dostosowania do żądanej grubości cięcia, c
- bezprzewodowy system zwiększa swobodę pracy, zapewniając przy tym precyzję i dokładność cięcia,
- sekator posiada ekran Smart, który wyświetla liczbę cięć i stan naładowania akumulatora,
- smukły korpus narzędzia wykonany ze wzmocnionego tworzywa sztucznego posiada miękki uchwyt zapewniający wysoki komfort pracy i pewny chwyt,
- dobry dostęp do pokrywy serwisowej ułatwia regulację i wymianę ostrzy,
- otwór na smar i system blokady nakrętek ułatwiają konserwację,
- konstrukcja sekatora sprawia, że może być używany zarówno przez osoby lewo-, jak i praworęczne,
- w celu uzyskania większego zasięgu pracy sekator może być używany z tyczką teleskopową BCL25TP dostępną oddzielnie,
- sekator dostarczany jest z 3 akumulatorami i ładowarką, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA AKUMULATOROWEGO BAHCO [BCL240]:
- napięcie zasilania: 21,6V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 2,5 Ah,
- zużycie energii: 54 Wh,
- moc: 850 W,
- czas pracy: do 8 godzin,
- czas ładowania: 2,5 godziny,
- regulacja rozwarcia ostrza: 2-stopniowa,
- średnica cięcia przy pełnym otwarciu: 40 mm,
- średnica cięcia przy półotwarciu: 27 mm,
- długość całkowita: 290 mm,
- waga akumulatora: 0,345 kg,
- waga sekatora z akumulatorem: 1,23 kg
WYPOSAŻENIE SEKATORA BAHCO [BCL240]:
Instrukcja obsługi: https://pimdatacdn.bahco.com/media/sub1163/192e24852324683a.pdf
Gwarancja: https://pimdatacdn.bahco.com/media/sub1165/192f6b6e5a07423a.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 21,6 V |
| liczba akumulatorów: | 3 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| długość całkowita: | 290 mm |
| waga z akumulatorem: | 1,23 kg |
| wymiary: | dł. 290 mm |
| max średnica cięcia: | 27 / 40 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7314150558759 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.592 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 42 cm |
| wysokość opakowania: | 9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
