ładowarka do akumulatora BCL1B06IB Bahco [BCL1C5IB]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL1C5IB
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3227 pkt. |
Potrójna ładowarka do akumulatorów BCL1B06IB Bahco BCL1C5IB, wyposażona w 3 złącza, co umożliwia ładowanie trzech akumulatorów jednocześnie.
Ładowarka przeznaczona jest do ładowania wyłącznie akumulatorów litowo-jonowych BCL1B06IB. Czas ładowania 1 akumulatora wynosi 2,5 godziny, czas ładowania 3 akumulatorów to 7,5 godziny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ładowarka do akumulatora BCL1B06IB Bahco [BCL1C5IB]:
- ładowarka przeznaczona do ładowania akumulatorów litowo-jonowych BCL1B06IB,
- wyposażona jest w 3 złącza, co umożliwia ładowanie trzech akumulatorów jednocześnie,
- ładuje 3 baterie w 7,5 godziny (2,5 godziny na baterię),
- ładowarka z wtyczką EU.
- czas ładowania 1 akumulatora BCL1B06IB: 2,5 godziny,
- czas ładowania 3 akumulatorów BCL1B06IB: 7,5 godziny,
- napięcie wejściowe AC: 240 V,
- napięcie wyjściowe DC: 25,2 V,
- prąd ładowania: 0,95 A,
- wymiary (D x S x W): 95 x 53 x 35 mm,
- waga: 0,8 kg
| maksymalny prąd ładowania : | 0,95 A |
| waga kg: | 0,80 kg |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 21,6 V |
| przeznaczone do narzędzia: | BCL1B06IB |
| EAN: | 7314150497515 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.313 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 17 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
