akumulator 21,6V Li-Ion 2,5Ah do BCL25IB Bahco [BCL1B06IB]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL1B06IB
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3734 pkt. |
Akumulator 21,6V Bahco BCL1B06IB, do użytku w sekatorze akumulatorowym BCL25IB i tyczce teleskopowej do sekatora BCL25TP.
Akumulator wykonany w technologii Li-Ion, o pojemności 2,5 Ah / 54 Wh.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulator 21,6V Li-Ion Bahco [BCL1B06IB]:
- do stosowania w sekatorze akumulatorowym BCL25IB i tyczce teleskopowej do sekatora BCL25TP,
- wykonany w technologii Li-Ion,
- o pojemności 2,5 Ah / 54 Wh wystarczającej na 3 - 4 godziny pracy w zależności od zastosowania,
- czas ładowania akumulatora wynosi 2,5 godziny z ładowarką BCL1C4IB,
- dostarczany bez ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA 21,6V BAHCO [BCL1B06IB]:
- pojemność akumulatora: 2,5 Ah,
- napięcie: 21,6V,
- czas ładowania: 2,5 h,
- waga: 0,345 kg,
- technologia: Li-Ion.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 21,6 V |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| waga kg: | 0,345 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| akumulator z elektroniką: | nie |
| EAN: | 7314150497522 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.345 kg |
| długość opakowania: | 7.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
